http://www.kxdmoto.cz/
 
Kategorie zboží
Rychlé vyhledávání

Facebook
Sdílet

Navigace: eshop kxdmoto.cz -> hoverboard, kolonožka

KOLONOŽKA hoverboard 8" + kart - bílá

 
 
 
Vyprodáno 

hoverboard 8" + kart (vozítko)

KOLONOŽKA Mini Segway hoverboard balanční skůtr s bluetooth reproduktorem

!! Akční cena - za uvedenou cenu máte hoverboard + vozítko !!


Výkon motoru: 2x 350 W
Baterie: 3x 12V (4,4Ah)
Doba nabíjení: 3-5 hodin
Dojezd: až 15 km (dle zatížení a terénu)
Max. Rychlost: až 12 km/h (dle zatížení a terénu)
Ráfky: 8 palců
Hmotnost: 10 kg
Max. zatížení (krátkodobé): od 20 kg do 120 kg
Doporučené zatížení (dlouhodobé): od 20 kg do 100 kg
Nabíječka: Ano je součástí balení
Vozítko kart: Ano je součástí balení
Bluetooth reproduktory: Ano
LED osvětlení: Ano
Celková délka: 59 cm
Vnitřní délka (mezi koly): 46 cm
Výška stupaček (od země): 14 cm
Výška od země (v nejnižším bodě): 5 cm

V krabici
1x Hoverboard
1x Nabíječka
1x Uživatelský manuál
1x Vozítko, kart


Jízda do školy, do práce, nebo pouze projížďka - vše je možné s naším Hoverboardem, jehož ovládání zvládne opravdu každý, včetně Vašich dětí. Přemístíte se rychle tam, kam potřebujete, aniž byste museli běžet, zadýchávat se a odrovnávat si kolena.

Bluetooth


Malý a šikovný dopravní prostředek

Představujeme vám novinku mezi osobními dopravními prostředky - Hoverboard. Díky této světové novince si užijete i cestu do práce, od teď se do ní budete jen těšit a nebudete se trápit tím, jak unaveni budete po zdlouhavé cestě. Hoverboard je skvělým pomocníkem, díky kterému se poměrně rychle dostanete z bodu A do bodu B. Samozřejmě není tak rychlý jako auto, ale v tom je jeho výhoda, můžete s ním jezdit po chodnících a pokud potkáte v ulicích zrovna zácpu, hravě všechny auta předjedete. Díky hoverboardu si užijete svižnou, levnou, tichou a ekologickou cestu plnou zábavy.


Skvělý způsob zábavy

Hoverboard nemusíte ale používat pouze pro praktické účely. Může sloužit také jako prostředek, díky kterému zažijete spoustu zábavy a adrenalinu. Hoverboard se dá využívat podobně jako klasický skateboard. Vezměte jej s sebou na rampu a uvidíte, co všechno zvládnete. Dá se s ním nacvičit spousta triků, vyzvěte na souboj své přátele a uvidíte kdo na hoverboardu bude nejlépe válet.


Vlastnosti hoverboardu

Hoverboard je elegantní a poměrně rychlý dopravní prostředek, ale také zaručený způsob jak se pobavit s kamarády. Záleží jen na vás, jaký způsob si vyberete. Hoverboard je takový novodobý malý segway, díky kterému se přepravujete rychle, tiše, efektivně a levně, je také vyroben na stejné koncepci jako jeho velký předchůdce. 


Výhody hoverboardu

Velkou výhodou hoverboardu oproti segwayi jsou jeho malé rozměry a jeho nízká hmotnost cca 10 kg. Navíc je velmi ekologický a tichý. Je poháněn baterií, kterou stačí nabíjet 60 - 120 minut a poté ujedete vzdálenosti v délce 15 - 20 km na jedno nabití. Vzdálenost závisí na váze jezdce, pokud je lehký samozřejmě ujede delší vzdálenost. Jeho další skvělou vlastností je fakt, že i když váží pouhých 10 kg, dokáže uvést jezdce vážícího až 110 kg, je opravdu velmi výkonný.


Gyroskopický Systém
Průkopníkem této technologie je Segway, který ji použil u svého veleúspěšného osobního vozítka, které můžeme vídat i v Praze jako součást turistických prohlídek. Balanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují polohu jezdce vůči Kolonožce. Gyroskopický systém tímto umožňuje jezdci otáčení na místě, rozjet se kupředu, či couvat. S využitím popsané technologie dokáže Kolonožka identifikovat, zda se jezdec naklání dopředu nebo dozadu a v závislosti na jeho poloze měnit směr jízdy.
 
 
KOLONOŽKA hoverboard 8eljet howerboard kolonožka
KOLONOŽKA hoverboard 8 
KOLONOŽKA hoverboard 8 
KOLONOŽKA hoverboard 8 
KOLONOŽKA hoverboard 8 
 
 

 


Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží